BALÇOVA REGAL SERVİSİ

Balçova Regal Servisi 0 850 775 18 18

Balçova Regal Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Regal Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Balçova her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Balçova Regal Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Balçova Regal Servisi Telefonu: 0 850 775 18 18
✅ Balçova Regal Televizyon Servisi ✅ Balçova Regal Klima Servisi
✅ Balçova Regal Beyaz Eşya Servisi ✅ Balçova Regal Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Regal markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Balçova Regal Servisi İzmir ili Balçova İlçesinde Regal Klima Servisi, Regal Televizyon Servisi, Regal Beyaz Eşya Servisi ve Regal Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Balçova bölgesinde Regal Servisi ihtiyacınız olması durumunda Balçova Regal Servisi İletişim numarası 0 850 775 18 18 dür. Bizlere ulaşarak Regal Servis talebinde bulunabilirsiniz.