KARŞIYAKA REGAL SERVİSİ

Karşıyaka Regal Servisi 0232 271 1411

Karşıyaka Regal Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Regal Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Karşıyaka her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Karşıyaka Regal Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Karşıyaka Regal Servisi Telefonu: 0232 271 1411
✅ Karşıyaka Regal Televizyon Servisi ✅ Karşıyaka Regal Klima Servisi
✅ Karşıyaka Regal Beyaz Eşya Servisi ✅ Karşıyaka Regal Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Regal markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Karşıyaka Regal Servisi İzmir ili Karşıyaka İlçesinde Regal Klima Servisi, Regal Televizyon Servisi, Regal Beyaz Eşya Servisi ve Regal Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Karşıyaka bölgesinde Regal Servisi ihtiyacınız olması durumunda Karşıyaka Regal Servisi İletişim numarası 0232 271 1411 dür. Bizlere ulaşarak Regal Servis talebinde bulunabilirsiniz.