ÇİĞLİ REGAL SERVİSİ

Çiğli Regal Servisi 0 850 775 18 18

Çiğli Regal Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Regal Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Çiğli her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Çiğli Regal Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Çiğli Regal Servisi Telefonu: 0 850 775 18 18
✅ Çiğli Regal Televizyon Servisi ✅ Çiğli Regal Klima Servisi
✅ Çiğli Regal Beyaz Eşya Servisi ✅ Çiğli Regal Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Regal markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Çiğli Regal Servisi İzmir ili Çiğli İlçesinde Regal Klima Servisi, Regal Televizyon Servisi, Regal Beyaz Eşya Servisi ve Regal Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Çiğli bölgesinde Regal Servisi ihtiyacınız olması durumunda Çiğli Regal Servisi İletişim numarası 0 850 775 18 18 dür. Bizlere ulaşarak Regal Servis talebinde bulunabilirsiniz.