BORNOVA REGAL SERVİSİ

Bornova Regal Servisi 0 553 710 88 19

Bornova Regal Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Regal Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Bornova her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Bornova Regal Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Bornova Regal Servisi Telefonu: 0 553 710 88 19
✅ Bornova Regal Televizyon Servisi ✅ Bornova Regal Klima Servisi
✅ Bornova Regal Beyaz Eşya Servisi ✅ Bornova Regal Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Regal markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Bornova Regal Servisi İzmir ili Bornova İlçesinde Regal Klima Servisi, Regal Televizyon Servisi, Regal Beyaz Eşya Servisi ve Regal Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Bornova bölgesinde Regal Servisi ihtiyacınız olması durumunda Bornova Regal Servisi İletişim numarası 0 553 710 88 19 dür. Bizlere ulaşarak Regal Servis talebinde bulunabilirsiniz.